úředník registrace silničních vozidel a zkušební komisař/komisařka

Pracovní místo ( úředník registrace silničních vozidel a zkušební komisař/komisařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nový Bor
Charakteristika vykonávané činnosti:
.. výkon správních činností na úseku agendy registrace silničních vozidel podle zákona
č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně
zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla
a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu
vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“)
.. projednávání přestupků podle zákona
.. vedení registru silničních vozidel
.. rozhodování o zápisu silničního vozidla do registru silničních vozidel
.. provádění zápisů změn údajů zapisovaných v registru a zápisů údajů v technickém průkazu
silničního vozidla
.. posuzování technické způsobilosti vozidel
.. provádění zkoušek odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel podle zákona
č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových
vozidel a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
.. řízení a vydání rozhodnutí o vydání registrace k provozování autoškoly, včetně změn
a odnětí registrace a vyřizování přestupků fyzických a právnických osob v rámci agendy
Požadavky:
.. vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání,
případně střední vzdělání s maturitní zkouškou*
*pozn: Vzhledem ke skutečnosti, že výběrové řízení na toto pracovní místo je již po
několikáté opakováno a Město Nový Bor nemohlo dosud obsadit pracovní místo
zaměstnancem, který dosáhl potřebného vzdělání pro zařazení do 10. platové třídy,
je