Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skořická č.p. 314, Mirošov
Požadavky:min. zákaldní vzdělání, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu vzdělávat se, výhodou znalosti v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 19.700,- Kč/měs., osobní příplatek , zvláštní příplatek, další výhody dle kolektivní smlouvy - masáže, obědy, vstupenky do bazénu i solné jeskyně, vitamínové balíčkyPracovní poměr se sjednává na dobu určitou s možností prodloužení (doba určitá 1/2 roku, prodloužení na 1 rok, následuje doba neurčitá)
Kontakt telefonicky (Po-Pá 6,30 - 15.00) nebo e-mailem: Míchalová Helena, tel.: 775 475 792, e-mail: michalova@dhmirosov.cz