STROJNÍ ZÁMEČNÍK

  • Opava

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Petr Moravec, tel.: 724 728 220.
Požadujeme: vyučen v oboru strojní zámečník, opravář strojů, aj., samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita nutná.
Výhodou: svářečský průkaz, strojnický průkaz, praxe ve výrobě stavebních hmot; ŘP skupiny B + C nebo T.
Náplň práce: udržování výrobní linky (obalovny) v provozuschopném stavu; provoz, obsluha obalovny, údržba a provádění ročních oprav technologické linky.
Nabízíme: zaučení na danou pozici. Po zapracování lze dohodnout pracovní poměr na dobu neurčitou. Příspěvek na stravování, dovolená navíc.
Pracoviště Opava-Kylešovice, pracovní doba v zimním období od 7:00 do 15:30 hod., v letním období od 6:00 do 14:30 hod..