DÍLENSKÝ MANIPULANT/KA

Pracovní místo ( DÍLENSKÝ MANIPULANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-příprava materiálu a granulátu dle technol.postupů
-zajištuje odvoz hotových výrobků, třídění odpadů, drcení plastových odpadů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SO vzdělání
- oprávnění k řízení motorových vozíků
- pečlivost, aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností
- výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a znalost prostředí automotive
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové akitivity ...
Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.