UČITEL/KA PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ - ELEKTROTECHNIKA, ELEKTROINSTALACE

Pracovní místo ( UČITEL/KA PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ - ELEKTROTECHNIKA, ELEKTROINSTALACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (12 až 21hod (100%) přímé pedagogické činnosti dle rozsahu úvazku)
Vhodné i pro absolventy.
Uvedená mzda je při plném úvazku.
Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou pro vyučování předmětu Praktická cvičení, popř. vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících.
- Způsobilost v elektrotechnice minimálně dle § 6, vyhlášky č. 50/78 Sb.
Nabízíme: školní stravování, dovolená 8 týdnů, příspěvek FKSP
První kontakt: hellova@sps-pi.cz