UČITEL/KA ODBORNÝCH ELEKTROTECHNICKÝCH PŘEDMĚTŮ - PROGRAMÁTOR/KA PLC A PRŮMYSLOV

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÝCH ELEKTROTECHNICKÝCH PŘEDMĚTŮ - PROGRAMÁTOR/KA PLC A PRŮMYSLOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (5 až 21hod (100%) přímé pedagogické činnosti dle rozsahu úvazku)
Vhodné i pro absolventy a OZZ!
Uvedená mzda je při plném úvazku.
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů odborných předmětů pro střední školy, nebo
- odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů - automatizační cvičení (programátor PLC, Control webu a jazyků C, C++), základy technického kreslení a CAD systémů (AutoCAD, Inventor), popř. vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících a
- způsobilost v elektrotechnice minimálně dle § 6, vyhlášky č. 50/78 Sb.
Nabízíme: školní stravování, dovolená 8 týdnů, příspěvek FKSP
První kontakt: hellova@sps-pi.cz