Operátor výroby - servis, zpracování, třídění a distribuce oděvů

Pracovní místo ( Operátor výroby - servis, zpracování, třídění a distribuce oděvů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lidická č.p. 1180, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30 hod..
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příjem a expedice oděvů
- zavádění oděvů do systému
- zažehlování etiket
- drobné opravy
ODPOVĚDNOST:
- dodržení kvality služeb (praní, sušení, skládání oděvů, čistících utěrek)
- dodržení výrobní dokumentace na předepsané úrovni
- převzetí zakázky
- přesné a včasné vyřízení zadaných zakázek a úkolů
- údržba výrobních zařízení a prostor, čistota a pořádek na pracovišti
- dodržování BOZP a požární ochrany
POŽADAVKY:
- odborná příprava – středoškolské vzdělání (alespoň vyučen)
- odborné požadavky – obsluha a technologie praní
- spolehlivost, pečlivost
- dodržování kvality služeb
NABÍZÍME:
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na dětský tábor
- věrnostní bonus, docházkový bonus
- možnost využiti firemního paušálu našeho mobilního operátora za zvýhodněných podmínek
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Urbanová Petra, tel.: 734 201 359, 465 350 045, e-mail: petra.urbanova@pevi.cz