Údržbář - provozní zámečník

Pracovní místo ( Údržbář - provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Každý pracovní den v době 6,30 hod. - 13,30 hod.)

Požadujeme: vzdělání SOU - elektrikář, praxe v oboru, platnost vyhl. 50/78 Sb., ŘP sk.B, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost.
Náplň práce: opravy a kontroly elektrických zařízení a pomocné zámečnické práce v rámci údržby strojů a výrobních linek, opravy a zapojení elektrické instalace strojů, drobná údržba budov, opravy v kotelnách a na rozvodech vody.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce, slevy na některé výrobky a služby u společností koncernu AGROFERT.

Místo výkonu práce: Mlýn Vojkovice - Mlýnská 99, 667 01 Vojkovice