Pracovník/pracovnice úklidu

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Unčovice č.p. 132, 784 01 Litovel. Vyhrazeno pro OZP, OZZ.
Nástup do zaměstnání možný ihned. Zkrácený úvazek 20 - 30 hodin/týden.
Družstvo invalidů s tradicí 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovnice úklidu pro pracoviště Unčovice. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou.
Místo je vyhrazeno pro pracovníky OZP.
Nabízíme Vám práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod).
Úklid bude probíhat v pracovní dny od 15 do 20 hodin. - délka úvazku a pracovní doba dohodou.
Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 100,- Kč/hod.
Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.
Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte POUZE personální oddělení firmy na tel.: 731 843 245 - paní Koutná nebo zašlete svůj životopis na e-mail: diol@diol.cz.