Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka terénní

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka terénní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Zikova 14, Olomouc. Nástup ihned.
Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce.
Požadavky na výkon funkce:
- vzdělání v souladu s § 116 odst. 5 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
- zodpovědné a spolehlivé jednání, dochvilnost, komunikativnost
- dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti
- pouze soboty, neděle a svátky
- hrubá mzda 150,- Kč /hod

Životopisy posílejte na adresu:
Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, personální oddělení
Zikova 618/14
770 10 Olomouc
e- mail: personalni@sluzbyproseniory.cz, vedouciPS@sluzbyproseniory.cz
tel. 585 757 089