SMĚNOVÝ LOGISTIK

Pracovní místo ( SMĚNOVÝ LOGISTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRACOVNÍ ČINNOSTI:
- Práce s vysokozdvižným vozíkem. Příprava toku vstupních materiálů a komponentů ve výrobě. Zavážení vstupního materiálu ke strojům, odvážení hotových výrobků do skladu.
Požadujeme:
- samostatnost v práci, pečlivost a pracovitost, zkušenosti s prací s vysokozdvižným vozíky
Práce je v třísměnném provozu
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: benefity: Stravenkový paušál, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na PF, 1x sick day a další
V případě zájmu o námi nabízené zaměstnání, je nutné se na schůzku s personalistkou dopředu telefonicky domluvit. Kontakt: Krupková 734 385 482 nebo 382 206 326