Vedoucí výroby - Ostrava

Pracovní místo ( Vedoucí výroby - Ostrava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pobočka Ostrava, Záhumenní 2320, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

Co bude Vaší pracovní náplní?
Zajištění plynulého chodu výroby
Zodpovědnost za dodržování plánu výroby
Zavádění a dodržování výrobních postupů a plánování výrobních kapacit
Vedení svěřeného úseku zaměstnanců

Co od Vás požadujeme?
SŠ vzdělání technického směru - elektro/strojní zaměření
Pracovní zkušenost z obdobné pracovní pozice z výrobní společnosti
Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
Znalost AJ výhodou, uživatelskou znalost na PC, výhodou znalost systému ABRA
Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup a systematické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?
Samostatnou a stabilní pracovní pozici
Zaměstnání s dlouhodobou perspektivou a jistotou
Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr přímo do kmenového stavu společnosti
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13. plat

Pracovní poměr na 1 rok, s možností prodloužení smlouvy, nástup ihned.