PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST

Pracovní místo ( PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:22/2/2021 a:23/2/2021
Náplň práce:
- vyhledávat, organizovat a provádět volnočasové aktivity zaměřené na rozvíjení osobnosti, zájmů a znalostí
- prohlubovat tvořivé schopnosti formou výtvarných a hudebních aktivit
- pořádat společenské hry a soutěže
- prezentovat výrobků uživatelů
- organizovat poznávací výlety, zájezdy, sportovní a kulturní akce
- provádět nácvik hrubé a jemné motoriky, nácvik chůze
- mobilizace klienta na lůžku
- zajišťovat výzdobu vnitřních prostor domova
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu vzdělávat se
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Doporučené:
- zkušenosti s aktivizací klientů a zkušenost s prací se seniory.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 22 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění/
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- pracovní dobu pondělí až pátek 6:30-14:30
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup duben 2021.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 10. 3. 2021 elektronicky na e-mail vlastimil.petr@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.