Sociální pracovník do denního stacionáře a sociálně terapeutických dílen

Pracovní místo ( Sociální pracovník do denního stacionáře a sociálně terapeutických dílen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme?
• VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva.
• trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič
• spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se
• aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
• dobrá znalost práce s PC
• otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Co nabízíme?
• zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
• možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
• práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky
• podporu externího supervizora a metodických konzultantů
• možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
• 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?
• podpora osob se zdravotním znevýhodněním v ambulantních službách
• poskytování poradenství, mapování životní situace klientů, nastavení individuálních cílů
• provádění soc. šetření, pomoc s vyřizováním osobních záležitostí a při uplatňování práv klientů
• spolupráce se soc. odborem, institucemi, opatrovníky, rodinami klientů, lékaři
• vytváření vnitřních metodik a dokumentace
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním