Pracovník/ce laboratioře, řízení jakosti a kontroly

Pracovní místo ( Pracovník/ce laboratioře, řízení jakosti a kontroly ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Pracovník/ce laboratioře, řízení jakosti a kontroly
Práce na zkrácený pracovní úvazek - 6 hodin.
Práce v kontrolní laboratoři, testování vyrobených exonástavců a směsí, vystavování atestů, práce na PC.
Požadavky:
odpovědnost, pečlivost
Nástup možný ihned. Mzda: 13 900,- Kč
Kontakt: Dolejšová Miroslava, tel.: 737 239 505, e-mail: vyroba@kvartex.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7:00do 14:00 hod.
Místo výkonu práce: KVARTEX spol. s r.o. provozovna ROSOVICE, Rosovice č.p. 105