PRACOVNÍ ASISTENT/KA

Pracovní místo ( PRACOVNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 115, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění chodu sociálně terapeutické dílny
- vytváření pracovních programů pro klienty služby
- přímá práce se skupinou klientů, individuální plánování, poradenství, podpora
- spolupráce na tvorbě metodických postupů
- organizace práce, plánování, vedení dokumentace, účast na poradách a supervizích
POŽADUJEME:
- minimálně střední odborné vzdělání nebo odborné s maturitou, vzdělání v souladu se zák. o soc.službách č. 108/2006 Sb.
- orientaci v zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.
- orientaci v oblasti práce s lidmi se zdravotním omezením
- pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, komunikativnost, trpělivost
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- vztah k rukodělným technikám
- předpoklad a zájem pro práci s lidmi s duševní nemocí
- uživatelská znalost práce na PC
- občanská a morální bezúhonnost
- praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- zkušenost s technikou keramiky výhodou
NABÍZÍME:
- smysluplnou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu v organizaci s dlouholetou tradicí
- odborné zaškolení a další průběžné vzdělávání
- supervizi, týmovou spolupráci
- 5 týdnů dovolené
- 3 - 5 dní zdravotního volna
- úvazek v rozsahu 0,5 - 0,75
- mzda od 11.000 Kč
- nástup od dubna 2021 (nebo dle dohody)
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Pospíšilová Lenka Bc., tel.: 739 417 720, e-mail: pospisilova@cedrops.cz