elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů
- analýza poruchy a její následné odstranění
- preventivní údržba elektrických částí
- práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémů
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy
- práce v nepřetržitém provozu: 4 dny práce, 4 dny volna
2x denní (6:00 - 18:00 hod.)
2x noční (18:00 - 6:00 hod.)

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru elektro slaboproud
- kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6
- zkušenost se seřizováním strojů - mechatronik
- schopnost číst schémata a vyhodnotit chyby
- logické uvažování, manuální zručnost
- týmový hráč
- zodpovědný přístup k práci
- uživatelská znalost PC

Výhodou:
- praxe v oboru
- předchozí zkušenost z potravinářského/výrobního prostředí
- zájem o další rozvoj a vzdělávání

Nabízíme:
- stabilní práci na plný úvazek
- přátelský kolektiv
- 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days
- měsíční výkonností prémie až 15 %
- prémie za docházku
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- odměny při pracovním, životním jubileu
- MULTISPORT karta
- firemní pracovní oblečení a obuv
- pitný režim na pracovišti
Kontakt: telefonicky, e-mailem.