Elektrotechnik

Pracovní místo ( Elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
údržba, zjišťování a odstraňování na automatizovaných zařízeních, zapojování rozvaděčů pro řízení, změny a ladění programů SPS, programování šestiosých robotů

Požadavky:
min. vyučení v elektrooboru (slaboproud), platné zkoušky z vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6 ; znalost Siemens S7, Beckhoff, praxe z pozice elektrotechnika ve výrobě vítána; alespoň částečná znalost AJ nebo NJ výhodou; ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu,

Nabízíme:
K základní smluvní mzdě až 3.500 Kč prémií měsíčně hned od začátku trvání prac. poměru, odborná školení a možnost osobního rozvoje, příspěvky na dojíždění, peněžitý příspěvek na stravování 50 Kč za směnu, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnanec. benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 10.000 Kč

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.cesalova@etimex-tc.com;
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - paní Ing. Jana Česalová