Mobile app QA

Pracovní místo ( Mobile app QA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 9:00 - 17:00 hod.

O projektu
Posilujeme náš QA tým na projekt mobilní aplikace pro ochranu soukromí.
Je potřeba mít tech background, zkušenosti s OOP a velkou chuť učit se.
Kancelář máme v Ostravě a v Novém Jičíně. Budete ale součástí mezinárodního týmu.

Co budete dělat
Čeká Vás manuální a automatizované uživatelské testování napříč produkty
Budete navrhovat nové testovací scénáře dle zadaných požadavků
Testovat a vyhledávat chyby
Pracovat v týmu testerů v čele s jeho leadem
Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co byste měl/a znát/umět
Znát jakýkoli jazyk OOP a mít dobré technické znalosti
Být schopen vidět možné slabiny a vytvářet prostředí, které je eliminuje
Mít zkušenost s vytvářením testovacích scénářů a automatizovaných testů je výhodou
Další výhodou je zkušenost s používáním nástrojů Appium, Robot framework, TeamCity, JIRA, TestRail, Github
Měl/a byste být schopný/á pracovat samostatně a být proaktivní
Dobrá znalost angličtiny (written/spoken) je nutnost
A rozhodně by IT mělo být Vašim hobby

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout
Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …
Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v