Backend Go Developer

Pracovní místo ( Backend Go Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v době 9:00 - 17:00 hod., e-mailem. Tel.: 606 035 025, e-mail: eva.bordovska@profiq.com

O projektu
60M měsíčně! Ne to není plat, ale počet návštěvníků, které mají partneři nové SaaS cloud aplikace, na které pracujeme. Jedná se o celosvětovou platformu, která umožňuje zákazníkům zprovoznit vlastní "sociální" komunikační síť. Interested? Join us v Praze nebo Ostravě.

Co budete dělat
Budete se podílet na návrhu a vývoji backendové části PaaS aplikace v Golangu za použití moderního tech stacku
Budete pracovat v prostředí GCP, Docker, Kubernetes, Istio, Github
Spolupracovat s agilním vývojářským týmem v Evropě
Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co byste měl/a znát/umět
Zkušenosti s backend vývojem 4+ roky v Golang
Orientace v problematice grafových databází (Neo4j) je velkou výhodou
Orientace v oblasti IAM je výhodou
Dobře a efektivně komunikovat s kolegy v týmu
Zvládnete každodenní kontakt v angličtině se zahraničním týmem
Chcete se učit, vzdělávat a pracovat na sobě i svém IT hobby

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout
Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …
Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
K tomu všemu ještě přidáme 5 t