Elektrotechnik LED obrazovek a časomír

Pracovní místo ( Elektrotechnik LED obrazovek a časomír ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz, tel.: 604 852 237.

Hledáme parťáka do našeho týmu!
Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Elektrotechnik. Budeš s námi vyrábět, montovat a servisovat různá zobrazovací zařízení a jejich příslušenství.
Budeš vymýšlet nové nápady, zavádět nové postupy a myšlenky. Společně se budeme posouvat dopředu a rozšiřovat naše působení kam až to jen půjde.
Žádný nápad není špatný, žádný cíl není nesplnitelný. Pokud jsi důsledný, poctivý, upřímný a chceš na sobě pracovat, pak hledáme právě tebe!

Co budeš dělat:
Vyrábět, montovat a servisovat zobrazovací i zvukovou techniku (LED obrazovky, LED časomíry, textové panely, ozvučení hal)
Připravovat výrobu

Co od tebe požadujeme:
Vzdělání v oboru elektro
Řidičský průkaz sk. B
Vyhláška 50 §6 (možno dodělat)
Znalost office, email
Spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkoly
AJ výhodou

A za to vše nabízíme:
Nástupní plat 24.000,- po zapracování až 36.000,- Kč
Výše platu souvisí s přístupem k práci, vědomostmi, apod.
Roční odměny až do výše 3x násobku měsíční mzdy
Možnost pracovního postupu (Podílení se na vývoji nových výrobků a aplikací).
Zaměstnanecké slevy, příspěvky na dovolenou, stravenkový paušál
Neomezený mobilní paušál k soukromým účelům
Čestné a férové jednání
Technický i osobnostní rozvoj a seberealizaci

ATLAS servis CZ s.r.o. je zabezpečená rozrůstající se firma s vlastní výrobou a montáží LED panelů pro sport, průmysl a reklamu s vlastním vývojem hardware, konstrukce a SW aplikací pro řízení sportovišť, ma