PHP programátor/ka s praxí

Pracovní místo ( PHP programátor/ka s praxí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
Kontakt e-mailem.

Chceš se přidat do týmu profíků, kteří tvoří super produkt? Programování je tvůj život? Vyvíjíme nejlepší IPTV v Čechách i na Slovensku - Lepší.TV. Sídlíme v Ostravě v moderních prostorách s výbornou dostupností. Máme skvělou partu a teď hledáme nového zkušeného kolegu, který CHCE dělat, co ho baví a posunout se dál.
U nás naplno využiješ své znalosti PHP, CSS i MYSQL, nebo také logické a analytické myšlení při řešení zajímavých problémů z oblasti technologických procesů. Pokud Tě baví programování a chceš pracovat na fajn projektech a něco dokázat, tak neváhej a napiš nám!

Co požadujeme?
" Pokročilou znalost PHP, CSS, MYSQL,
" min. 2leté zkušenosti s programováním webových aplikací,
" orientaci v technologií
" a chuť učit se novým věcem.

Obsah práce?
Naplní tvojí práce bude zlepšovat funkcionalitu front endu a back endu naší úspěšné IPTV služby Lepší.TV. Budeš pracovat na vývoji nových funkcí případně zlepšování stávajících. Dostaneš se také k vývoji dalších zajímavých projektů v PHP.

Co nabízíme?
" Příležitost prohloubit své programovací schopnosti a učit se od kapacit v oboru,
" flexibilní pracovní dobu s možností home office,
" odpovídající finanční ohodnocení,
" práci v kolektivu, ale i samostatně,
" stravenky,
" příspěvky na další vzdělávání,
" firemní mobil, notebook,
" a další bonusy (kulturní, sportovní vyžití).

O naší firmě v kostce
LIDÉ: Najdeš u nás sportovní nadšence, vtipkaře, ferratové nadšence, pivaře a vinaře, playstation závisláky atd. Dohromady dobrou partu, která se pravidelně úča