STROJNÍ MECHANIK / MECHANIČKA

Pracovní místo ( STROJNÍ MECHANIK / MECHANIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 31136 Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů
- Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1190, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Požadujeme: - výuční list v oboru, svářečský průkaz - výhodou, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav, průkaz obsluhy VZV - výhodou, ochota cestovat po celé ČR
- Nabízíme: bonusy/ prémie, příspěvek na stravování, 5 dní rekondiční volno (sickdays), zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně, plně hrazené pojištění odpovědnosti, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky (denně 8:30 - 17:00), kontaktní osoba: Šindlerová Žaneta, tel.: 720 985 747, z.sindlerova@tsrcr.cz