Referent/ka Odboru stavebního úřadu a územního plánování - agenda územního pláno

Pracovní místo ( Referent/ka Odboru stavebního úřadu a územního plánování - agenda územního pláno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky včetně požadovaných dokumentů zasílejte na adresu: Město Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 05.03.2021 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - VŘ na referenta/ku OSÚaÚP - územní plánování.
Bližší informace k výběrovému řízení naleznou uchazeči na www.jesenik.org v sekci Volná místa
Kontaktní osoba:
- JUDr. Marek Ruda, tajemník MěÚ Jeseník, tel.: 584 498 175, e-mail: tajemnik@mujes.cz
- Ing. Dana Kašparová, pověřena vedením Odboru stavebního úřadu a územního plánování, tel. 584 498 108, e-mail: dana.kasparova@mujes.cz
Požadované doklady:
- přihláška do výběrového řízení (vzor přihlášky na www.jesenik.org v sekci Volná pracovní místa)
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně nebo vyšší odborné vzdělání v oborech se zaměřením na územní plánování, urbanismus, architekturu, stavebnictví nebo geografii
- znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek; zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění; základní orientace v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
- výborná znalost práce s PC (MS Office, internet apod.)
- znalost prostředí GIS
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní z