Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracovní místo ( Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme inovativní rodinná firma z Karlovarského kraje s více jak 25letou tradicí, certifikovaná dle ISO 9001:2015, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem vlastních zařízení a software v oblasti průmyslových a spotřebních řešení. V současné době se zaměřujeme na vývoj technologií pro budoucí „chytré domy a budovy“. Koncept a prvky IoT (Internet of Things) najdete v naší nové produktové řadě řídících jednotek pro decentrální čistírny odpadních vod, v chytré aplikaci s SMS i PC telemetrii a produktech zamykací technologie oken a dveří.
Spolupracujeme s dodavateli a zákazníky z celého světa.
Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici skladník/skladnice:
Požadujeme:
- min SOŠ vyučen, nejlépe elektrotechnického směru
- praxe na podobné pozici min. 1 rok
- uživatelskou znalost MS Office
- zkušenosti s jakýmkoliv podnikovým ERP výhodou
- znalost německého jazyka výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- Praxe na VZV výhodou – zaškolíme, zařídíme průkaz VZV
- bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
Pracovní náplň:
- příjem a vstupní kontrola materiálu
- vyskladňování, naskladňování a distribuce materiálu, provádění inventur, práce s VZV
- správa skladu
- příprava materiálu dle potřeb výroby
- evidence skladových pohybů v systému skladového hospodářství
- evidence v podnikovém ERP

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP v perspektivní a stabilní výrobní společnosti
- silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
- odpovědnou, zajímavou a různorodou práci v přátelském prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- 8hodinovou pracovní dobu, jednosměnný provoz ( v době o