SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro nemocnici v Turnově hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice na POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání - obor sociální práce/činnost
- praxe na obdobné pozici vítána
- samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
- nástup dle dohody
- nabízíme 0,5 úvazku
- pracovní doba: 7:00-15:00 2-3x týdně nebo dle dohody

V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na adresu: volnamista@nemlib.cz

podnikové stravování, dovolená navíc, zvýhodněné mobilní tarify, příspěvek na životní/penzijní pojištění…

kontakt: e-mailem, telefonicky - Oddělení řízení lidských zdrojů - budova Q, 5. patro, Liberec (Vzdušná 1360/6)