rozpočtář/rozpočtářka inženýrských a dopravních staveb

Pracovní místo ( rozpočtář/rozpočtářka inženýrských a dopravních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování
rozpočtů staveb
Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací
Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání - stavební obor
Výhodou praxe na obdobné pracovní pozici přípravář / rozpočtář
Znalost práce na PC - excel, word, outlook, KROS
Schopnost komplexního zpracování rozpočtů
Přehled cen v oboru stavebnictví
Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných
zakázkách
Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti
Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
Rychlost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost.

Nabízíme:
pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, firemní stravování zdarma, služební mobil, notebook

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00 hod.
- osobně Po - Čt od 89.00 - 14.00 po předchozí tel. domluvě v sídle firmy.
ŽIVOTOPIS NA POHOVOR S SEBOU!