Lakýrník kovů

Pracovní místo ( Lakýrník kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování
- obsluha lakovny
- nanášení povrchů ruční pistolí, tužení barvy
- maskování výrobků k lakování
- broušení, tmelení výrobků před lakováním
- provádění měření tloušťky barvy
Požadavky:
- praxe s práškovým lakováním nebo s lakováním na mokro, natíráním, tmelením, stříkáním a úpravou různých výrobků výhodou
- manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme:
- jistota práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned /dohodou, pro dojíždějící příspěvek na dopravu, stravenky.
- mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-16 h.), emailem.
Ov.: 23.3.