SALES MANAGER - MANAŽER PRODEJE PRO ZAHRANIČNÍ TRHY

Pracovní místo ( SALES MANAGER - MANAŽER PRODEJE PRO ZAHRANIČNÍ TRHY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o Aktivní hledání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
o Budování obchodní sítě ve svěřeném regionu
o Komunikace v cizím jazyce na denní bázi
o Řešení obchodních případů
o Tvorba obchodních nabídek a zpracování kalkulací
o Prezentace produktového portfolia společnosti
o Občasná účast na veletrzích a zahraničních cestách
o Samostatné vedení obchodních jednání
o Plnění obchodního plánu

Očekáváme:
o Orientace na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup
o Obchodní duch s orientací na zákazníka
o Komunikační a organizační schopnosti
o Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
o Znalost zejména němčiny (popř. francouzštiny, nebo jiného jazyka) výhodou
o Samostatnost, spolehlivost, loajalita
o Psychická odolnost
o Ochota učit se
o Řidičský průkaz sk. B
o Počítačová gramotnost (MS Office - zejména Excel, CRM, ERP, apod.)

Nabízíme:
o Práci na HPP v rozvíjející se společnosti
o Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
o Bonusy dle prodeje a plnění plánu
o Příspěvek na stravování
o Práce v mladém kolektivu
o Podporu zkušených kolegů

První kontakt e-mailem: info@stronghand.eu