Seřizovač

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce zaměstnance (adresa pracoviště): Strážská 483, 348 02 Bor
Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici manipulant.
Vaše úkoly:
" nastavení, seřízení a příprava strojů
" kontrola správnosti složení dílu
" první, průběžné a poslední měření
" pravidelná údržba strojů
" zodpovídá za pořádek a čistotu strojů na svém úseku
" spolupracuje s oddělením TS
" objednává u manipulantů materiál na následující zakázku
" účastní se potřebných školení
" v případě potřeby ze strany vedoucího výroby, pracuje ve výrobě
" v případě vyžádání vedoucího logistiky, pomáhá ve skladu
" v případě potřeby pomáhá s přípravou layoutu a optimalizací procesu
Váš profil:
" požadujeme práci ve směnném provozu
" pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k vykonávané práci
" ochota učit se nové věci
" logické myšlení
Nabízíme: práci v příjemném prostředí, stálou práci s možností profesního růstu, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou a vánoce, výkonnostní prémie, osobní ohodnocení, stravenky - plně hrazené stravné příspěvek na čištění pracovních oděvů, prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance, 25 dnů dovolené.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dopravné, výkonnostní a osobní prémie, přítomnostní prémie, prémie za doporučení nového zaměstnance, prémie na dovolenou a vánoce, 25 dnů dovolené.