Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování pravidelných preventivních prohlídek strojního zařízení, zajišťování pravidelných kontrol technických zařízení, provádění revizí a kontrol přenosného ručního nářadí, odstraňování poruch výrobních zařízení
POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, vyučen v oboru, požadovaná praxe v oboru výhodou, zdravotní osvědčení pro práci ve výškách, znalost provozu průmyslových strojů, ochota se vzdělávat, základní orientace ve strojírenství
NABÍZÍME: měsíční bonusy dle dosaženého výkonu, odměnu za pracovní iniciativu ve výši až 18 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění 14 400 Kč, věrnostní roční odměna 12 000 Kč, zajímavé příspěvky na volnočasové aktivity a zotavenou v programu Edenred Benefits, nástup možný IHNED
KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-15 hod)