SKLADNÍK/CE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: info@stronghand.eu

Náplň práce:
o Příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím v rámci skladu
o Příprava a balení zboží k expedici
o Práce s manipulační technikou
o Vedení skladové evidence a administrativy
o Úklid skladu a drobné údržbářské práce

Očekáváme:
o Fyzická zdatnost (práce není vhodná pro ženy - manipulace s břemeny nad 20 kg)
o Spolehlivost, loajalita, schopnost samostatné práce
o Základní počítačová gramotnost (ovládání PC)
o Schopnost ovládání manipulačních prostředků (vysokozdvižný vozík, elektrický paletový vozík apod.) výhodou
o Psychická odolnost
o Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
o Práci na HPP v rozvíjející se společnosti
o Plat od 20.000 Kč podle zkušeností
o Bonusy dle plnění plánu
o Příspěvek na stravování
o Práce v mladém kolektivu
o Podporu zkušených kolegů