Odborní účetní finanční a investiční

Pracovní místo ( Odborní účetní finanční a investiční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

jsme menší zavedená výrobní společnost a do přátelského kolektivu hledáme posilu na plný nebo částečný úvazek na pozici:
finanční účetní v SAP
-zpracovávání komplexníxh účetních dat v systému SAP-faktury, majetek, daně
-komunikace s fin.úřady a auditory
-po zaučení zástup hlavní účetní
nabízíme:
-zaučení a odborná školení, přímá spolupráce s hlavní účetní
-flexibilní pracovní dobu
-týden dovolené navíc, stravenky
-každoroční navýšení mzdy, příplatky, odměny, 13.plat

očekáváme:
-dobrou znalost prostředí SAP v návaznosti na ekonomické a finanční operace
-praxe na ppozici samostatné finanční účetní
-znalost MS Office-excel
-aj minimálně v základní psané formě

zájemci, prosím, zasílejte životopis na emailovou adresu:
urbanova@indigosolutions.cz