Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajišťuje:
- prodej jídel a doplňkového sortimentu v zaměstnanecké jídelně (obsluha pokladny)
- pravidelné uzavření pokladny a odvod tržeb
- zásobování surovinami a zbožím určeným k prodeji
- řádné uskladnění potravin
- dodržování hygienických předpisů a norem ve stravovacím provozu
- provedení řádných inventur (odpovídá za fyzický a účetní stav zboží)
- kontrolu expirací zboží a správnost údajů na prodávaném zboží (označení dle platné legislativy - alergeny)

Požadujeme:
- aktivní přístup k práci, spolehlivost
- výborné komunikační schopnosti
- vstřícný přístup k ostatním zaměstnancům nemocnice a externím zákazníkům

Uvítáme:
- předchozí praxi na pozici pokladní ve stravovacím provozu (není podmínkou)

Pracovní doba:
- zkrácený úvazek = 7:00 - 13:30 hod

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- adaptační proces
- čerpání z fondu FKSP ve výši 10.500,- / rok (příspěvek na rekreaci, sport, kulturu, tábory pro děti, penzijní/životní pojištění,…)
- příjemné pracovní prostředí - nově vybudované prostory stravovacího oddělení
- 3 dny placeného pracovního volna (po roce zaměstnání)

V případě zájmu o volné pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí stravovacího oddělení: Eva Slavíková - tel: 483 345 176, mobil: 725 552 973, email: eva.slavikova@nemjbc.cz