Truhláři, tesaři

Pracovní místo ( Truhláři, tesaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice. truhláři, tesaři
Požadavky:
montáž obytných modulů (buněk, kontejnerů), instalace stropů, stěn a podlah modulů, realizace různých variant vnějšího a vnitřního opláštění, montáž vazníkových střešních konstrukcí a případná montáž střešního pláště, opláštění budov různými druhy provětrávaných fasádních systémů. Základním předpokladem je manuální zručnost a flexibilita. Výhodou je řidičské oprávnění sk. B.
Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení
Nástup možný ihned. Mzda: 22 500,- až 36 000,- Kč
Kontakt:Jarošová Soňa Ing., tel.: 602 479 813, e-mail: jarosova@zrup.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá od 8:00 do 16:00 hod.
Místo výkonu práce: ZRUP Příbram a.s., Žežická č.p. 522, Příbram VII