Skladník/ce

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete nám Váš životopis s fotografií na email filip.rojicek@alficorp.cz a my se Vám rádi ozveme.
Kontakt: ing. Lucie Dziková, lucie.dzikova@alficorp.cz

Jsme společnost ALFI Corp., s.r.o. a zabýváme se dovozem produktů z Asie a EU a následným internetovým prodejem. Vše o nás najdete na alficorp.cz. Aktuálně hledáme posilu do našeho týmu na pozici skladník/ce.

Náplň Vaší práce:
o příjem a výdej zboží
o příprava zásilek pro expedici (balení balíků)
o práce na VZV

Co od Vás očekáváme:
o min. SŠ s výučním listem
o spolehlivost
o pečlivost a samostatnost
o zkušenosti s prací ve skladu a VZV jsou vítány

Co Vám nabízíme:
o plat 22tis., po zapracování stravenky a premie dle výkonu a obratu firmy
o práci v perspektivní firmě
o dovolená 23 dní/rok
o zaměstnanecké slevy na firemní zboží
o stravenky
o měsíční a roční prémie
o firemní akce
o pracovní doba PO-PA 7,30-16,00
o místo výkonu: Ostrava-Třebovice

Nástup ihned dle dohody.
PP na dobu určitou půl roku, po té možnost prodloužení.