TECHNOLOG/ŽKA - Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-mailem.

Pracovní místo ( TECHNOLOG/ŽKA - Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-mailem. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zpracování komplexních technologických postupů v prostředí technologického SW na vyráběné položky, zpracování technologické dokumentace zakázek výroby, včetně schvalování a vydávání výrobních postupů v rámci realizovaných zakázek, posuzování konstrukční dokumentace z pohledu technologičnosti výrobního zařízení společnosti a kvalifikaci výrobního personálu, navrhování případných změn zpracované dokumentace zakázek před jejich konečným schválením, vypracovávání podrobné metodiky výrobních a kontrolních procesů formou instrukčních postupů (IP), provádění konstrukčně technologické prověrky výrobků, provádění optimalizace technologických procesů, ve spolupráci s výrobním úsekem, navrhování speciálního nářadí (přípravků). Požadujeme: SŠ (VŠ) odborné vzdělání technického zaměření (strojní), praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, znalost práce s MS Office programy, znalost práce s konstrukčními SW (ideálně Autodesk Inventor), další používané SW Sysklass, Lady 2, znalost základů programování CNS srojů (ideálně Heidenhain), znalost anglického nebo německého jazyka (úroveň záklaní), ŘP sk. B. Po roce pracovní smlouva na dobu neurčitou, mzda od 20.000,- Kč. Nabízíme: elektronické stravenky 100,- Kč/den, dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna a daaší. Kontakt: telefonicky (7:00-15:30 hod.), e-mailem.