Obsluha kovoobráběcích strojů-brigáda

Pracovní místo ( Obsluha kovoobráběcích strojů-brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z: 9.2.2021. Místo výkonu práce Bílovec. Práce na DPP, DPČ
Společnost RenoFarma Bílovec, a.s. hledá brigádníka na pozici Obsluhy kovoobráběcích strojů.
Náplň práce:
- výpomoc při opravách zemědělských strojů,
- kovoobrábění,
- práce s horizontální frézou, soustruhem, vrtačkou,
- nárazová výpomoc, dle naší potřeby.
Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- zkušenosti s horizontální frézou, soustruhem a vrtačkou,
- technické dovednosti pro opravy a údržbu,
- manuální zručnost,
- časová flexibilita,
- samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- nástup ihned,
- brigádu na DPP nebo DPČ,
- odměnu od 130,- Kč,
- vhodné také pro osoby se starobním důchodem.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Více se o nás dozvíte na www.renofarmy.cz.
Zaměstnanecké výhody: odměny
Kontaktní osoba: Petr Horník, telefonicky od 7:00 hod. do 16:00 hod., emailem: kariera@renofarmy.cz