Operátoři montážní linky

Pracovní náplň

První kontakt:
Holá Kristýna, tel.: 722 985 564, ÚT a ST 9 - 15 hod,
e-mail: kristyna.hola@cz.ttesa.net,
osobně: pouze po předchozí telefonické domluvě.

Naše oddělení Tire & Wheel Assembly spouští zcela novou moderní montážní linku.
Hledáme kolegy, kteří chtějí být u toho, láká je možnost zažít něco nového a třeba si u nás vybudovat kariéru.

PROČ PRÁVĚ K NÁM?
Budete přímo naším kmenovým zaměstnancem. Získáte jistotu, stabilitu a mnohé další zaměstnanecké výhody - stravenky, měsíční bonusy, benefitní systém www.benefity.cz, roční bonus (dle obchodní situace), nápoje na pracovišti zdarma.

Kola, která smontujete, budou zdobit vozy Toyota, které se rozjedou po celém světě.
Jsme stabilní mezinárodní firma s velkou zkušeností v automotive. Nejsme ani malí ani velcí. Zkrátka firma tak akorát, abychom zaměstnancům poskytli jistotu dobré práce a na pracovištích udrželi přátelskou atmosféru a osobní přístup k lidem.

Výsledkem práce celého týmu na lince budou kompletní kola pro vozy Toyota Aygo a Yaris.
Za tímto účelem existuje několik různě zaměřených pracovních stanovišť.
Během směny budete mezi pracovišti rotovat, aby vaše práce nebyla pouze jednostranná.
Budete odpovídat za dodržování pracovních postupů, instrukcí k bezpečnosti práce, kvalitu odvedené práce a udržování čistoty pracoviště.
Potřebná školení Vám zajistíme (například VZV průkaz).

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
Manuální zručnost
Dobrou fyzickou kondici
Chuť naučit se nové věci a spoluvytvářet přátelské prostředí
Zodpovědnost
Ochotu pracovat na 3 směny (příplatky dle Zákoníku práce)
Výpis z tresního rejstříku

Požadujeme

Jiné