Vedoucí zaměstnávání OZP

Pracovní místo ( Vedoucí zaměstnávání OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VEDENÍ SPIRÁLY OSTRAVA !!!
Vedoucí zaměstnávání OZP (FULL TIME)

Jsme Spirála Ostrava. Pomáháme lidem s duševním onemocněním a jiným zdravotním postižením změnit svůj život. Zmírnit následky jejich zdravotního stavu, najít nové uplatnění, nebát se a mít zase radost.

Inspirujeme k otevřenému přístupu a respektu k nemocným. Měníme životy, třeba změníme život i Vám...

JAKÝ/Á JSTE?
Leader se srdcem na správném místě, který dýchá pro svůj tým a Spirálu
Jen tak něco Vás nerozhodí
Změna není problém, ale výzva
Komunikace a organizace Vás baví a obojí zvládáte levou zadní
Máte obchodního ducha, budování vztahů a získávání kontaktů Vás baví
Aktivně přicházíte s návrhy nebo připravenými projekty
Umíte brát život, sebe i ostatní s humorem
Velkou výhodou jsou zkušenosti s vedením týmu, podnikáním, s prací s lidmi se znevýhodněním

CO VÁS ČEKÁ
Práce, která má skutečný smysl
Zodpovědnost za oblast zaměstnávání OZP
Vedení a motivace týmu pracovních asistentů
Spoluzodpovědnost za další rozvoj sociálního podnikání
(Catering, šicí dílna, údržba zeleně a co dál přinesete...)
Budování vztahů a sítě kontaktů (partneři, zákazníci, dárci)
Spolupráce na dalším rozvoji Spirály Ostrava
Seberozvoj, manažerské supervize, vzdělávání

JACÍ JSME MY?
Převážně ženský kolektiv s pochopením (baby i dog friendly)
Pracujeme flexibilně, podle potřeby i z Home Office
Zkušení poskytovatelé sociální služeb a chráněného zaměstnávání, děláme to srdcem ale i hlavou.
Naše ředitelka Eva a pracovní asistenti Vás v tom nenechají plavat. Cítíte se už teď součástí týmu, Spirálákem, který nám pomáhá nap