Správce počítačových sítí JUNIOR

Pracovní místo ( Správce počítačových sítí JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: vladimira.vujtechova@vujo.cz

Do našeho kolektivu hledáme kolegu na pozici správce sítě, který již má zkušenosti v oboru. Budete pečovat o portfolio stálých zákazníků a realizovat technickou část různých projektů. Vaše činnost zahrnuje jak technické realizace a servisní zásahy tak komunikaci se zákazníky a řešení jejich požadavků. Činnost probíhá pod dohledem seniorního specialisty.

Staráme se o firmy a instituce v KV kraji. Náplní práce je podpora uživatelů, konfigurace periferií, nastavení a správa síťových prvků, serverů a zálohování. Pracujeme jak pomocí vzdáleného přístupu tak u zákazníka dle typu požadavku.

Informace o pozici:
Pracovní doba 16 hod/týden (2-3 dny), rozvrh dle domluvy
Provozovna: Křížová 116, Sokolov
Služební notebook
Firemní automobil pro servisní výjezdy
Portfolio zákazníků: Karlovarský kraj

Co požadujeme:
Praxi v oboru (alespoň 2 roky)
Pokročilou znalost problematiky v oblasti správy sítí, konfigurace serverů, zálohování apod.
Technické IT znalosti
Komunikační dovednosti (péče o své klienty a poskytnutí supportu)
Analytické schopnosti a logické myšlení, problém solving
Spolehlivost a aktivní přístup
Středoškolské vzdělání s maturitou

Co nabízíme:
Odměnu za odvedenou práci dle úrovně zkušeností
Osobní prostor pro realizaci progresivních nápadů.
Zázemí stabilní firmy
Možnost osobního růstu
Slevy na IT produkty a vybavení

Informace pro zájemce:
Máte-li zájem o nabízenou pracovní pozici, pak zašlete svůj strukturovaný životopis a stručný/krátký motivační dopis na email: vladimira.vujtechova@vujo.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovo