skladník/ce

Pracovní místo ( skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: zkušenost se zaskladňováním skladových položek do účetního systému
• řízení VZV
• vykládka a příjem zboží do skladu
• výdej zboží ze skladu na jednotlivé zakázky
• zpracování objednávek zboží
• úklid skladových prostor
• řízení, pravidelná kontrola a evidence skladových zásob (inventarizace)
• příjem/výdej a manipulace se zbožím ve skladových prostorech
POŽADAVKY: základní znalost práce na PC
• samostatnost a zodpovědnost
• ochotu se učit novým věcem
• časová flexibilita
• ŘP sk. B, VZV - platné osvědčení není nutné, je ale výhodou (prošlé osvědčení obnovíme)
NABÍZÍME: Práci ve stabilní společnosti
• Práci v přátelském kolektivu
• Motivující platové ohodnocení
• Průběžné vzdělávání v oboru
• perspektiva seberealizace a dlouhodobé spolupráce
• bbenefity:, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 25 dní dovolené, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy
KONTAKT: e-mailem (výběr uchazečů bude proveden na základě výběrového řízení. Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu ekubesova@termomont.cz)