DESIGNÉR/KA NÁBYTKU - PŘÍPRAVÁŘ/KA VÝROBY

Pracovní místo ( DESIGNÉR/KA NÁBYTKU - PŘÍPRAVÁŘ/KA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- návrhy a realizace kuchyní a interiérového nábytku, tvorba cenových nabídek, jednání se zákazníky, kontrola realizace zakázek, cestování za zákazníky.
Požadavky:
- částečná znalost TurboCad/ Sketchup, řidičský průkaz sk.B, technické a kreativní myšlení, příjemné vystupování
Pracovní doba od 06:00 do 15:00 (nebo dle dohody).
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: prémie dle dosažených výsledků, podnikové stravování, telefon
První kontakt: Buzek Tomáš, tel.: 603 206 358 (denně mezi 6:00 - 21:00 hod.), e-mail: info@truhlarstvi-buzek.cz a domluvit si schůzku.