Vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání na ekonomickém odboru

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání na ekonomickém odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

(10. platová třída)
Náplň práce: komplexní zajištění správy místních poplatků, koordinace a metodické usměrňování výkonu daňového řízení, vedení odvolacích řízení proti platebním výměrům na místní poplatky, zabezpečení promíjení pohledávek dle zákona o místních poplatcích, komplexní zajištění vymáhání pohledávek v přenesené i samostatné působnosti, přihlašování pohledávek do insolvenčních řízení a dražebních jednání, zajištění výkonu přenesené působnosti na úseku placeného stání ve vymezených oblastech obce v rozsahu činnosti oddělení, příprava právních předpisů obce týkajících se působnosti oddělení apod.
Požadujeme: schopnost týmové práce a řízení pracovního kolektivu, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemné přihlášky zasílejte v termínu do 1.3.2021 na adresu Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník (obálku s přihláškou označte vlevo dole heslem "VŘ - vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání".

Více informací na www.mesto-rakovník.cz (úřední deska)