Učitel/ka Matematiky a Fyziky pro SŠ (Math and Physics Teacher for Secondary Sch

Pracovní místo ( Učitel/ka Matematiky a Fyziky pro SŠ (Math and Physics Teacher for Secondary Sch ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23301 Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách
ZamK
Pracoviště: Gregorova 2582/3, Moravská Ostrava
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici učitel/ka matematiky a fyziky na SŠ s perfektní
znalostí anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího (C1).
Praxe v oboru minimálně 2 roky podmínkou.

We are looking for a suitable candidate for the position of Math and Physics teacher
for Secondary School with a native speaker level of English (C1) and minimum 2