Samostatný/á finanční účetní

Pracovní místo ( Samostatný/á finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/yni na pozici finanční účetní. Požadujeme: SŠ ekonomického směru, praxe v oboru min. 2 roky, znalost účetní problematiky, českých účetních standardů a všeobecná daňových zákonů, znalost práce na PC (MS Word a Excel), spolehlivost, pečlivost a samostatnost, výhodou znalost práce s účetním programem POHODA a ŘP sk. B.
Nabízíme: Práci na hlavní pracovní poměr, spolupráce s daňovým poradcem, zaučení, práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost osobního růstu. Zástup za MD.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na e-mail: reditel@1-vd.cz.

Zaměstnanecké výhody: slevy na firemní výrobky, společné akce, firemní SIM karta.