KONTROLOR/KA - PŘÍPRAVÁŘ ÚPP PROVOZNÍCH KONTROL A REVIZÍ TLAKOVÝCH NÁDOB

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA - PŘÍPRAVÁŘ ÚPP PROVOZNÍCH KONTROL A REVIZÍ TLAKOVÝCH NÁDOB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce JE Dukovany..
Prvotní kontakt výhradně e-mailem: personalistika@skoda-js.cz

Charakteristika činnosti:
• Zajišťování přípravy úkolů pracovních příkazů kontrol, revizí a NDT kontrol (tlakové nádoby, filtry, chladiče)
• Provádění kontrol v průběhu realizace kontrolních a revizních činností
• Kontrola kvality zpracované dokumentace před a po provedení oprav s důrazem na plnění požadavků vyhlášek a dalších předpisů vztahující se k danému výkonu činnosti
• Vyhodnocování výsledků oprav a údržby na ÚPP po stránce technické, termínové a kvalitativní v aplikaci AS8 (Passport)
• Zodpovědnost za dodržování platných zákonů, nařízení vlády, vyhlášek a norem při plnění výkonu údržby logického celku primární části

Co byste měl(a) umět
• SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou technického směru
• Uživatelskou znalost práce s PC
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Komunikativnost a schopnost týmové práce, ochotu k sebevzdělávání a osvojování si praktických zkušeností
• Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)
• Splnění podmínek pro vstup do JE a KP a pro práci v ionizujícím záření
• Psychická způsobilost
• Znalosti a zkušenosti s AZ č. 263/2016 Sb. vyhl. č.329/2017 Sb. a vyhl. č. 358/2016 Sb. výhodou
• Certifikát v oboru NDT dle ČSN EN ISO 9712 v rozsahu MS2 (VT, PT), výhodou
• Školení ŠKVS v min. rozsahu „delta“ (modul M1, M2), lze realizovat po nástupu

Zaměstnanecké výhody:
• kratší pracovní doba 37,5 hodiny týdně
• 5 týdnů řádné dovolené
• 3 dny S-days
• finanční příspěvek na penzijní připojištění
• podnikové stravo