MONTÉR/MONTÉRKA-ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE

Pracovní místo ( MONTÉR/MONTÉRKA-ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. (případně dle domluvy). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, orientaci ve výkresové dokumentaci, odpovědnost ke svěřenému úkolu.
Náplň práce: montážní a různorodé dílenské práce - vrtání, řezání, broušení, svařování.
Nabízíme: jednosměnný provoz, malý kolektiv, příspěvek zaměstnavatele na stravování, výkonnostní prémie.