SKLADNÍK, OBSLUHA MANIPULAČNÍHO VOZÍKU

Pracovní místo ( SKLADNÍK, OBSLUHA MANIPULAČNÍHO VOZÍKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Jana Bretzová. První kontakt pouze e-mailem, na který zašlete životopis. E-mail: bretzova@moravel.cz. V případě vhodnosti budete osloveni a pozváni na pohovor.

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- odolnost vůči stresu
- řízení motorových vozíků - není podmínkou
- práce na PC - základní dovednost

Výše uvedená mzda se skládá ze základu a prémiové části. K výše uvedené mzdě vyplácíme příplatky za ztížené prostředí a příplatky za práci s manipulačním vozíkem.
Firma poskytuje stravenkový paušál.
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu jednoho roku s možností prodloužení.
Jedná se o jednosměrný provoz po-pá 6,30-15,00 hodin.

Náplň práce: manipulace se zbožím - příjem a vychystávání.