ASISTENTKA JEDNATELE

Pracovní místo ( ASISTENTKA JEDNATELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefoniky nebo e-mailem: hr@iegroup.cz
Firma Industrial Engineering s.r.o. s provozovnou v průmyslové zóně Třebíč - Kožichovice hledá Asistentku jednatele.
Náplň práce:
" Vyhledávání obchodních příležitostí
" Vedení obchodních jednání a komunikace se zákazníky
" Realizace obchodních zakázek ve spolupráci s výrobou
" Tvorba a realizace marketingové strategie firmy
Nabízíme:
" práci na HPP na dobu neurčitou/možnost částečného a flexibilního úvazku/ možnost homeoffice
" nástupní mzda při HPP 25.000Kč
" notebook
" mobilní telefon s neomezenými daty a tarifem
Požadujeme:
" SŠ
" AJ na komunikativní úrovni
" platný ŘP sk. B
" spolehlivost, samostatnost
Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, odměny, notebook, mobilní telefon s neomezenými daty a tarify